1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Coronavirus Nedeniyle The Walking Dead’in 10. Sezon Finali Ertelendi

Coronavirus Nedeniyle The Walking Dead’in 10. Sezon Finali Ertelendi
0

“The Walking Dead”in yaklaşan 10. sezon finali, Coronavirüs pandemisi nedeniyle planlandığı tarih olan 12 Nisan’da yayınlanmayacak. AMC yaptığı bir açıklamada, “Güncel olaylar maalesef buna sebep oldu ve 10. sezon finalinin post prodüksiyonunu tamamlamayı imkansız hale getirdi. Bu nedenle bu sezon 5 Nisan’daki 15. bölümüyle sona erecek. Planlanan final bölümü ise yıl içinde özel bir bölüm olarak ortaya çıkacak.” dedi.

“Walking Dead” evreni, devam eden küresel salgından ilk kez etkilenmedi. Daha önce, yeni Walking Dead serisi “World Beyond” dizisinin de ertelendiği duyurulmuştu. Yeni dizi, orijinal serinin 10. sezon finalinin olduğu gün yayınlanacaktı. Gecikme haberi, uzun zamandır kadroda yer alan yıldız Danai Gurira’nın serinin son bölümünden sonra diziden ayrılacağının haberinin hemen arkasından gelmiş oldu. Gurira, üçüncü sezondan beri şovla birlikteydi ve şimdi, Andrew Lincoln’ün yer alacağı sinema projesinin kadrosuna katılıyor. Kapı, her ikisinin de geri dönme ihtimaline karşı açık duruyor ancak, Lincoln bir dizi “Walking Dead” filminde rol almaya başlayacak.

İnsanları zombiye dönüştüren küresel bir pandemi hikayesi anlatan dizi, ironik bir şekilde Coronavirüs nedeniyle final yapamayacak. Salgın nedeniyle iptal olan onlarca dizi ve filmin arasına katılan The Walking Dead, ilk kez bir bölüm ertelenmesine imza atmış olacak. Virüs nedeniyle son olarak, gişe başarısı garantili devam filmi “Wonder Woman 1984”ün haziran yerine ağustos ayında vizyona gireceği açıklandı. Aynı açıklamada Lin-Manuel Miranda’nın “In the Heights” filminin uyarlaması ve “Scoob” animasyonu da süersiz olarak ertelendiği de duyurulmuştu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir