1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annenin Sırrıdır Çocuk 9. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk 9. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 9. Bölüm ile 1 Haziran Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Annenin Sırrıdır Çocuk bölümleri TV87 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 25 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Annenin Sırrıdır Çocuk son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,67 izlenme oranı ile 10. oldu. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 8. bölümünde; Sadun, Defne, Çınar ve Sedef’ yüzleşmesinden sonra tüm ilişkilerin dengeleri alt üst olacak.

Annenin Sırrıdır Çocuk 9. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 8. Bölüm Özeti

Sadun dışında hiç kimseye güveni kalmayan Defne, Çınar’ın anlattıkları sonucunda Sadun’a olan güvenini de sorgulayacak. Türkan’ın Meryem’in geçmiş defterlerini Sabriye’ye açması Meryem ile Sabriye’yi karşı karşıya getirmekle kalmayacak Nuh’a bir hamle yapmaya zorlayacak. Sabriye günün sonunda Meryem’i aileden koparmak için elindeki kozları oynayacak. Meryem bebeği elinde tutabilecek mi? Peki ya Sadun? Defne’nin kırılan güvenini yeniden tamir edebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir