1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 34. Bölüm

Çukur 4. Sezon 34. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 126. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 34. Bölüm ile 26 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Çukur, 125. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümünde Kulkan, hiç beklemediği bir düşmanla karşılaştı ve adeta nefesler kesildi. Peki merakla araştırılan Çukur 126. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=R6a84IQ6jhg”]

Çukur 4. Sezon 34. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=W4Fh5vmv4tE”]

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Özeti

Yamaç’ın oyunlarıyla arka arkaya darbe alan Vartolu, bu sefer ipleri eline alacak. Amca’nın gücünü azaltmak için harekete geçen Yamaç, Vartolu’nun akıl dolu oyunuyla neye uğradığını şaşıracak. Efsun’la Sultan arasındaki gerilim devam ederken, Yamaç ve Efsun’un gündemi aldıkları bir bilgiyle tamamen değişecek.

Karaca’nın ölümünü örtbas etmeye çalışan Amca, Karaca’nın kendiliğinden gittiğine aileyi ikna etmeye çalışacak. Oynadığı son kozla zafere ulaştığını düşünen Kulkan, hiç beklemediği bir düşmanla karşılaşacak ve bu karşılaşma nefesleri kesecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir