1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 35. Bölüm

Ramo 35. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo, yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Ramo 35. Bölüm ile 5 Mart Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 34. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Ramo ve Sibel’in kavuşması damga vurdu. Ramo dizisi 34. son bölümü ile ekrana geldi ve heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Peki şimdiden merakla beklenen Ramo 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 34. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Ramo 35. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rEkXRuahDpI”]

Ramo 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PWcBL2ypZaU”]

Ramo 34. Bölüm Özeti

Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar.

Ramo ve Sibel kavuşmuştur ve yeni evlerinde büyük bir kutlama ile nikah kıyılır. Ramo, bu mutlu anlarına gölge düşürecek hiçbir şeye izin vermeyecektir.

Diğer yandan, Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar. Ramo, kendi sorumluluğunda olan bir sevkiyat işini eline yüzüne bulaştırmış görünüyordur. Bu işin altında Korkut’un olduğunu tahmin eden Ramo, olayı çözdükçe çok daha büyük sürprizlerle karşılaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir