1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 2. Bölüm

Oğlum 2. Bölüm
0

Ekranların yeni Show TV dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza geliyor. Oğlum 2. Bölüm ile 16 Şubat Çarşamba akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

9 Şubat Çarşama akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Oğlum dizisi ilk bölümü ile büyük ilgi gördü. Ay Yapım imzalı dizinin başrollerinde; Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman ve Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor. Oğlum dizisinin 1. bölümünde; İlyas ve Melike Özyürek çifti, kızları Ceren ve 6 yaşındaki küçük oğulları Kaan ile birlikte Şile’de yaşar ve esrarengiz ölüm ile derinder sarsılırlar.

Oğlum 2. Bölüm Fragmanı

Oğlum 1. Bölüm Özeti

Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve kirpiyi bir parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep ve Tuğrul çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. Efe, ailesi ile iletişimi kopuk ve tek arkadaşı bilgisayar oyunları olan bir çocuktur. Efe, bir süre sonra Kaan’ın kaybolduğunu fark eder ikili karakola gitmek üzere yola koyulurlar…Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan’ı aradıkları sırada acı bir olay yaşandığının haberini alırlar…Yaşanılan bu acı olaydan sonra her iki ailenin hayatında da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir