1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 1. Bölüm

Oğlum 1. Bölüm
0

Show TV kanalı, Çarşamba akşamları kuşağı için yeni dizisi Oğlum dizisinin tanıttı. Sarsıcı hikayesi ve farklı konusu ile merak uyandıran Oğlum 1. Bölüm ile 9 Şubat Çarşamba akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV‘nin yeni dizi Oğlum’un senaryosu senaryosunun Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’a ait. Dizide çocuk oyuncuların isimleri ise Metehan Parıltı ve Emir Kaan Özkan canlandırıyor. Özellikle Menajerimi Ara dizisi devam ederken meme kanserine yakalanan ve şimdilerde sağlık durumu iyi olan Canan Ergüder’in ekrana döneceği dizi Oğlum, heyecanla bekleniyor. Dizinin diğer oyuncuları da iddialı isimlerden oluşmakta. Oğlum dizisi oyuncuları arasında Timur Acar, Songül Öden, Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Metehan Parıltı, Emir Kaan Özkan, Kubilay Aka, Ali Seçkiner Alıcı gibi isimler yer alıyor.

OĞLUM DİZİSİ KONUSU

Dizinin fragmanında iki çocuğun hayatı gözler önüne seriliyor. Filmin oyuncuları arasında yer alan Canan Ergüder, ‘Bir suç varsa bir de suçlu var demektir. Peki suçu işleyen masumiyetin ta kendisiyse, bir çocuksa mesela kimdir o zaman suçlu? Hangimiz? Hepimiz mi yoksa?’ diyor.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; son yıllarda kadına şiddet kadar önemli bir konu olan ebeveyn ve evlat ilişkisinin de etkili bir dille sorgulandığı dizide Efe, maddi durumu iyi olan ailesinden yeterince ilgi görmeyen ve yaşadığı duygusal açlığı bilgisayar oyunları ve çizdiği resimlerle kapatmaya çalışan bir çocuk rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Oğlum 1. Bölüm Fragmanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir