Çukur 4. Sezon 3. Bölüm
1

Yeni sezonu ile birlikte Pazartesi akşamlarının lider dizi Çukur 96. bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. sezon 3. bölüm ile 21 Eylül Pazartesi Show tv ekranlarınlada olacak.

Çukur’un son bölümünde; Cumali’nin vurduğu ve hastanede tedavi gören Yamaç Koçovalı kendine gelmeye başladı. Bu sırada Mahsun, Yamaç’ın hesabını sormak için Cumali’nin yanına gitti. Selim ise Cumali’den neden Yamaç’ı vurduğunu öğrenmeye çalıştı. Cumali ise Mahsun’a, onu Çukur’dan kovduğunu söyleyerek cevap verdi. yeni bölümde ise Çukur büyük bir tehlike altında. Ünlü iş adamı Cengiz Erdenet, Çukur mahallesini bir park haline getirmek istiyor. Çukur’dan ayrılan Yamaç, Efsun’un evine giderken ikisini gören Nehir şoke oluyor. Seren’in “Çukur’a mı taşınıyoruz?” sözleri dikkat çekiyor.

Çukur 4. Sezon 4. Bölüm İçin Tıklayınız

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm izle

Çukur 4. Sezon 3. Bölümde Neler Oldu?

Karaca’nın Azer’in evine gitmesiyle “Koçovalılar ve Azer arasında yeni bir savaş mı başlayacak?” sorusu akıllara geliyor. Cumali ve Vartolu arasındaki gerilim dikkat çekerken, Arık Böke’nin “Madem oyun istiyorlar, katılırız biz de!” sözleri mücadelenin ve aksiyonun giderek artacağını gösteriyor.

Yamaç’ın hastaneden kaçırıldığını duyan Cumali’nin tepkisi izleyenleri şaşırtırken, “Yamaç Koçovalı’yı kim kaçırdı?” sorusu büyük merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yakışmadı Yamaça bu yapılmamalıydı. Sorgusuz sualsiz dinlemeden etmeden. Çocukcağız neler çekti bir bilseler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir