1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 62. Bölümde Neler Olacak?

Çukur 62. Bölümde Neler Olacak?
0

Çukur 62. Bölüm (2. sezonun 29. bölüm) fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm gragmanı nefes kesti? Peki yeni bölümde neler olacak?

Çukur dizisinin 61. bölümünde Yamaç Sena’nın acısını yaşamaya devam ederken bir yandan cinayetin nasıl yapıldığını çözmeye çalışıyor. Tekrar mahalleye dönen Yamaç, kendisini arayan Baykal bey ile Çukur’da buluşmak için haberleşiyorlar. Bu arada Cumali ise Timsah tarafından kaçırılıyor.

Yeni bölüm fragmanında ise Yamaç’a ulaşmak isteyen Timsah’ın, Cumali’yi rehin aldığı heyecan dolu tanıtımda abisinin yardımına gelen Vartolu Salih, Cumali’ye borcunu ödemek istiyor. Yamaç’la birlikte gitmek isteyen Damla, “Ben Sena değilim!” sözleriyle Yamaç’ın sabrını taşırıyor. Cumali, Salih ve Medet’in bir kamyonun önüne bağlandığı korku dolu dakikalar gerilimi yükseltirken, üçlünün nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur’un Pazartesi akşamı Show TV de ekrana gelecek 2. sezonun 29. bölümünde sahte Baykal’ın vurulması, Yamaç’ı cevapsız sorularla bırakacak. Yamaç, Yüzüklü’nün peşine düşerken Cumali’nin, Timsah’ın elinde olduğunu öğrenmesi herkesin hedefini bir anda değiştirecek.

Ancak bu sırada da Yüzüklü boş durmayacak ve planlarını uygulamaya devam edecek. Vartolu, sürpriz şekilde Cumali’nin yardımına yetişerek kendini tehlikeye atacak. Koçovalı Kardeşler, Medet’le birlikte omuz omuza mücadele edip kurtulmaya çalışırken, İdris ve Meliha ise yıllar sonra Gül Pavyonu’na giderek eski defterleri açacak. Haftalardır ekran başındakilerin heyecanla beklediği Yüzüklü’nün kim olduğu sorusu cevap bulurken, Koçovalılar Yüzüklü’nün beklenmedik hamlesiyle aralarından birini kaybetme korkusuyla yüzleşecekler.

FRAGMAN

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir