1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 38. Bölüm

Ramo 38. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Ramo yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında karşınıza çıkmaya devam ediyor. Ramo 38. Bölüm ile 2 Nisan Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 37. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Ramo’nun kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlaması damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Ramo 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KJFOQU_qVWo”]

Ramo 37. Bölüm Özeti

Ramo, kaybolan paraların peşinde hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat süre verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yandan masum insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar.

Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Diğer yandan Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son durum karşısında ne yapacağını bilemez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir