1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 6. Bölüm

Yalnız Kurt 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ATV ekranlarından yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 6. Bölüm ile 4 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt bölümleri ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 5. bölümde Altay, babasının geliştirdiği Yıldırım Projesi’nin devlet için ne kadar önemli olduğunu idrak edince, emanete sahip çıkmak için mücadele verir.

Yalnız Kurt 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 6. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 5. Bölüm Özeti

Yıldırım Projesi devlet sırrı olarak Selçuklu Fabrikası’nda tüm hızıyla devam etmektedir. Altay, babasının geliştirdiği Yıldırım Projesi’nin devlet için ne kadar önemli olduğunu idrak edince, emanete sahip çıkmak için daha da bilenir. Yıldırım Projesi’nin dışarı sızan bilgisiyle harekete geçen Mira ve Nizam, hain saldırı planları için girişimler yapar. Mira ve Nizam karşılarında, bu yolda canla başla çalışan vatanseverler olduklarının farkındadırlar.

Hilmi Kopanlı’nın cesedi bulunduktan sonra ise her yerde dengeler değişir, yeni planlar ve pazarlıklar yapılmaya başlanır.

Gerginlik yine en üst seviyeye çıkmakta herkes birbirinden şüphelenmektedir. Dengede durulması bu zor ortamda kimler ayakta kalacaktır? Altay bu denge ortamında Doğan’a karşı güvenini iyice artırmakta Sare ile yeni yollar düşünmektedir. Hedefleri 5 numarayı ortaya çıkarmaktır. Plan işler. Sare’nin de desteğiyle, Doğan Mira’yı ikna eder. Hangarda, 5 numara için özel bir dövüş gecesi düzenlenecektir. Nizam’ın bile olmayacağı, seyircisiz, sadece Mira ve 5 numaranın olacağı özel bir gece. Herkes, Altay’ın karşısına rakip olarak Doğan’ın çıkacağı önemli gecenin davetlisi olan, “5 Numarayı” merakla beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir