Cam Tavanlar 7. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Cam Tavanlar yeni bölümleri Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Cam Tavanlar 7. Bölüm ile 21 Temmuz Çarşamba akşamı yerine 28 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cam Tavanlar 6. son bölümü ile SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı Cam Tavanlar dizisinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Cam Tavanlar dizisinin son bölümünde; Leyla nihayet Cem’e olan aşkını itiraf ediyor ve açık teklif yapıyor. Bu bölüm aşkta yeni bir perde açılıyor. Leyla nihayet Cem’e olan aşkını itiraf ediyor ve açık teklif yapıyor. İkili kanatlanıyor. Cam Tavanlar 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cam Tavanlar 6. son bölüm özeti?

Cam Tavanlar 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Cam Tavanlar 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3h56znmWNUA”]

Cam Tavanlar 6. Bölüm Özeti

Bu bölüm aşkta yeni bir perde açılıyor. Leyla nihayet Cem’e olan aşkını itiraf ediyor ve açık teklif yapıyor. İkili kanatlanıyor.

Bütün ekip cümbür cemaat yemek festivalinde… İştah açıcı yemeklere, aşkın lezzeti ekleniyor. Cem ve Leyla’nın aşkı yükselirken; Şinasi, Aylin ve Süreyya hayatlarının macerasını yaşıyor. Bir de Suna var tabii… Dünyamıza bomba gibi bir giriş yapıyor. Bakalım patlattığı bombanın etkisi ne olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir