Damla Sönmez ve Sarp Akkaya Saygı Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alacaklar
0

BluTV ekranlarında 27 Ekim 2020 tarihinde ekranlara gelen ve adından oldukça söz ettiren başrollerinde Nejat İşler Erkan Can, Miray Daner, Boran Kuzum, Rojda Demirer’in rol aldığı Saygı dizisinin 2. sezon çekimleri başladı. Saygı dizisinin 2. sezonunda, en son Çukur dizisinde rol alan Damla Sönmez ve Sarp Akkaya ekibe dahil oluyorlar.

BluTV’nin en sevilen orijinal yapımlarından Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin 2. sezon çekimleri başladı. Saygı 2. sezon müjdesi Istagram hesabından duyuruldu. Başrollerinde Nejat İşler, Erkan Can, Miray Daner, Boran Kuzum, Rojda Demirer yer alıyor.

BluTV’de yayınlanan Behzat Ç. spin-off dizisi Saygı ilk sezonuyla BluTV’de yer aldı ve izleyicilerden tam not almayı başardı. Bu beğeni sonrası ikinci sezon onayı çıktı ve çalışmalar başladı. Türkiye’nin önemli dijital platformlarından olan BluTV’nin, Behzat Ç.’de yer alan karakter Ercüment Çözer’in kendi adaletlerini sağlamaya kararlı iki gençle karşılaşması üzerinden hikayesini oluşturduğu “Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi”ne transfer olan ikili, son olarak Çukur adlı dizide yer alan Damla Sönmez ve Sarp Akkaya oldu.

Saygı’nın ilk sezonunda başrolde yer alan Nejat İşler’e, Boran Kuzum ve Miray Daner eşlik etmişti. Sarp Akkaya ve Damla Sönmez’le kadrosu daha da güçlenen dizinin çekimleri başladı. Paylaşılan iki görselde set çalışmalarının başladığı duyuruldu ve Damla Sönmez, elinde senaryoyla poz verdi. Böylece ilk transfer bu şekilde duyurulmuş oldu.

İlk sezonu 27 Ekim 2020 tarihinde seyircilerle buluşan ve 8 bölüm uzunluğunda olan Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi, toplumdaki haksızlıklara kendi ‘adaletlerini’ uygulamak isteyen iki genci ve onlara destek olan ‘saygı’ takıntılı Ercüment Çözer’i konu alıyor. Dizinin başrollerinde ise Miray Daner, Boran Kuzum ve tabiki Nejat İşler yer alıyor.

Saygı 2. Sezon Resimleri

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir