1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 2. Bölüm

Üç Kız Kardeş 2. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Üç Kız Kardeş Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kız Kardeş 2. Bölüm ile 1 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları yayın kuşağına yeni katılan Üç Kız Kardeş dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Üç Kız Kardeş 1. Bölümde Türkan, Derya ve Dönüş, anneleri Nesrin ve babaları Sadık Kalender’le birlikte Ayvalık’ta sessiz sakin yaşamlarını devam ettirirken, yörenin en zengin ailesi olan Kormanların patroniçesi Rüçhan Korman, Türkan’ın dillere destan güzelliğini duyup oğlu Somer’e gelin olarak almaya karar verir. Bu olay Sadık hariç tüm ailede sevinç içinde karşılanır.

Üç Kız Kardeş 2. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 1. Bölüm Özeti

Üç Kız Kardeş dizisinin ilk bölümünde; Kalender ailesi, sakin hayatlarının son günlerini yaşadıklarını bilmeden düğün hazırlıklarına devam etmektedir. Diğer yandan Derya ve Dönüş üniversite sınavına hazırlanmaktadır. Hayatlarını alt üst edecek ilk darbe kapılarını çaldığında, bununla ilk Nesrin yüzleşir. Sadık’ın erkek kardeşi Fatih yüzünü bile görmediği kızını almak için geri döner. Türkan gösterişli bir düğünle dünya evine girer. Nesrin en azından Türkan’ı yerine yerleştirmenin mutluğunu yaşarken, gözünden bile sakındığı biricik kızını cehennem ateşinin ortasına kendi elleriyle bıraktığını bilmemektedir. Kalender ailesinin kaderi artık geri dönülmeyecek şekilde değişmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir