Maraşlı 24. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni gününde ekranlara gelecek. Resmi olarak açıklanmasada Maraşlı dizisinin Salı günleri ekranlara geleceği söyleniyor. Maraşlı 24. Bölüm ile 29 Haziran Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının Pazartesi günleri yayınlanan gözde dizisi Maraşlı dün akşam 23. Bölümüyle ekranlara geldi. Mahur’un Maraşlı’nın evlilik teklifini kabul ettiği fragman izleyiciyi heyecanlandırdı. Ancak Maraşlı’nın gizli kimliğine ilişkin araştırmalar hız kazanırken izleyicile, Mahur Maraşlı’nın kimliğini öğreencek mi sorusuna yanıt arıyor.

Maraşlı 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Maraşlı 24. Bölüm Fragmanı

https://twitter.com/atvcomtr/status/1408386994623811588

Maraşlı 23. Bölüm Özeti

Maraşlı Hurdacı’yla karşı karşıya gelir ve onu silahla tehdit eder. Bu sırada Hurdacı’nın babası olduğunu öğrenir ve kendisini neden öldürmeye çalıştığını anlamaya çalışır. Mahur ve Zeliş okulda buluşur. Mahur evlilik konusunda Zeliş’in ağzını ararken Zeliş’in babasının Hilal ile evlenmesini istediğini anlar. Maraşlı’nın evlilik teklifini yanıtlamaya hazırlanan Mahur’un konuşması gereken bir kişi daha vardır.

Bu sırada mekanı Savcı Tolga tarafından basılan Hurdacı Savaş için ölüm emri çıkarır. İkili arasında ölümcül bir savaş başlar. Bu sırada Savaş Maraşlı’nın Mehmet İnce olduğundan şüphelenir ve harekete geçerek Fuat ve Mahur’un peşine takılır. Savaş Maraşlı’nın herkes tarafından aranan Mehmet İnce olduğunu öğrenecek mi, Fuat ve Mahur tehlikede mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir