1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Politician 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Politician 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

İlk sezonu ilgi ile izlenen Ryan Murphy’nin komedi ve drama ağırlıklı Netfliz dizisi The Politician 2. sezon fragmanı yayınlandı. Glee ile büyük bir başarı yakalayan, antoloji türündeki American Horror Story ve American Crime Story dizileriyle adından söz ettiren, Pose ile izleyiciyi kendisine hayran bırakan Ryan Murphy, geçtiğimiz yıl da Netflix çatısı altında hazırladığı The Politician ile adından söz ettirdi. The Politician, American Crime Story ve Pose gibi övgüyle söz edilen bir dizi olmadı belki ama Ryan Murphy imzası taşımasıyla yine yayınladığı dönemde konuşulan dizilerden biri oldu.

Daha hazırlık aşamasındayken Netflix’ten iki sezonluk onay alan dizi, bu ay 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek. 19 Haziran’da izleyici ile buluşacak yeni sezon için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, 2. sezondan ilk fragmanı yayınladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Lucy Boynton, Zoey Deutch, Jessica Lange, Bob Balaban, Benjamin Barrett, David Corenswet, Laura Dreyfuss, Theo Germaine, Rahne Jones gibi önemli isimler yer alıyor.

The Politician Konusu

The Politician, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olmak isteyen ve hayatını buna göre şekillendiren Payton’ı odak noktasına alıyor. Dizide Payton’ın, Saint Sebastian Lisesi’nin öğrenci başkanı olarak seçilmek için verdiği mücadeleyi ve başarıya giden yolda acımasız rakipleriyle uğraşmasını izleyeceğiz. En tehlikeli siyasi ortam olarak gördüğü lisede kendi yolunu çizmek zorunda kalan Payton, kendi etik değerlerine sadık kalıp imajını korumaya çalışmak için elinden geleni ardına koymuyor.

Ben Platt’in hayat verdiği Payton Hobart, 2. sezonda New York Senatosu’nda istediği koltuğu elde edebilmek için Dede Standish (Judith Light) ile karşı karşıya gelecek. Bu sırada annesi Georgina Hobart, Payton’ın tüm yaptıklarını gölgede bırakacak iddialı bir karar alıyor. Payton’ın başarılı olabilmesi için kendi sesini bulması, politik mesajını sağlamlaştırması gerekiyor.

19 Haziran’da Netflix ekranlarına gelecek The Politician 2. sezon için yayınlanan ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir