1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 32. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 32. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 32. Bölüm ile 11 Şubat Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 31. son bölümde Rüya, Ozan’ı elde etmek için Esra’yı ortadan kaldırmaya karar verir. Barış’ı kullanarak arabasının frenlerini bozar. Fakat Ozan’ın gelmesiyle her şey değişir.

Aşk Mantık İntikam 32. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 31. Bölüm Özeti

Efe’nin şirkete getirdiği yeni müşteri, Esra ve Ozan’ın kıyasıya bir rekabete girmesine neden olur. Bu rekabet sırasında Efe, Esra’nın yanında yer alır. Bu durum Ozan’ı çileden çıkartır. Yaşadıkları yüzleşme sonrasında Rüya’nın söylediği bazı yalanlar ortaya çıkacaktır.

Rüya ise Esra ve Ozan arasındaki rekabet sırasında, Ozan’ın Esra’yı ne kadar kıskandığını fark eder. Ozan Esra’ya hala çok güçlü duygular beslemektedir. Rüya için Esra’yı ortadan kaldırmaktan başka çare kalmamıştır. Bunun için yine Barış’ı kullanır. Esra ve Ozan adım adım, Rüya’nın hazırladığı tehlikeli plana doğru yaklaşmaktayken Ozan’ın beklenmedik hamlesi her şeyi değiştirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir