Disney+ dan Gülse Birsel Filmi “Yılbaşı Gecesi” Geliyor
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Disney+ dan Gülse Birsel Filmi “Yılbaşı Gecesi” Geliyor

Disney+ Türk yapımlarına bir yenisini daha ekliyor Gülse Birsel'in yazdığı ve oynadığı Yılbaşı Gecesi yakında ekranlarda olacak.

0

14 Haziran tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+ platformu, Kaçış ve Dünyayla Benim Aramda yapımlarına bir yeni Türk yapımını daha eklemeye hazırlanıyor. Avrupa Yakası dizisiyle adından söz ettiren Gülse Birsel’in yazdığı ve oynadığı Yılbaşı Gecesi filmi platform ve Gülse Birsel tarafından duyuruldu.

Yılbaşı Gecesi filminde rol alacak oyuncular ve filme ait ilk fotpğraflarda yayınlandı. Disney+ tarafından paylaşılan bilgilere göre Yılbaşı Gecesi, oyuncu kadrosunda Gülse Birsel, Zeynep Güngör, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Boz, Şebnem Bozoklu, Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı gibi pek çok sevilen isim rol alacak.

Yılbaşı Gecesi filminin konusu ise; pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlayacak. Dide, günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayali, son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile yıkılır.

Bir yandaysa Ozan, pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağrıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ise filmde görülecek. Filmin yayın tarihi henüz Disney+ tarafından açıklanmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir