Ada Masalı 20. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile artık Çarşamba akşamları Star TV ekranlarında yayınlanacak. Ada Masalı 20. Bölüm ile 2 Kasım Salı akşamı yerine 3 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin yeni dizisi Ada Masalı’nin 19. bölümü 26 Ekim Salı günü yayınlandı. Ada Masalı 20. Bölüm için yeni bölümden ön izleme paylaşıldı.

Ada Masalı 20. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 20. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 19. Bölüm Özeti

Poyraz, adaya dönmeden önce Haziran’a son bir iyilik yapmak ister: onun İzmir’deki hayatını güzelleştirmek. Bunun için Kutay ile gizli bir anlaşma yapmak zorunda bile kalacaktır.

Alper ve Melisa, kız isteme törenini bir gün erkene alırlar. Bunu yapmalarındaki amaç Poyraz ve Haziran’ın barışmasını sağlamaktır. Daha önceki denemeleri başarısızlıkla sonuçlanan Alper ve Melisa bu sefer iki aşığı kavuşturabilecek midir?

Adada ise büyük bir panik havası hakimdir. Ayten’in eski kocası Sinan herkesin korkulu rüyası olmuştur. Adada azılı bir suçlu olması, insanları birbirine daha çok yaklaştırır.

Poyraz ve Haziran’ı adada büyük bir tehlike beklemektedir. Poyraz, hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya gelecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir