Kardeşlerim 35. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. 1 haftalık araya girecek olan Kardeşlerim dizisi yeni bölümü ile Kardeşlerim 35. Bölüm ile 8 Ocak Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen ATV dizisi Kardeşlerim bölümleri her hafta büyük bir heyecanla ekran başına izleyenleri kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan) gibi ünlü oyuncuların yer aldığı yapımda bu hafta Nebahat’in durumu, Eren ve Atakul ailelerini yeniden karşı karşıya getirirken, Tolga ile Cemile cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Kardeşlerim 34. bölümde Eren ve Atakul ailesi yeniden karşı karşıya gelirken yeni bölüm fragmanında çocukları evlatlık isteyen biri çıkar.

Kardeşlerim 35. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 35. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 35. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 34. Bölüm Özeti

Nebahat’in durumu, Eren ve Atakul ailelerini yeniden karşı karşıya getirirken, Tolga ile Cemile cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Okuldan sonra birlikte yeni bir işe girişen Ömer ve Mazlum, hiç beklenmedik bir durumun içine düşerlerken, Oğulcan’ı şoka uğratan çok sevindirici bir gelişme yaşanır. Asiye’nin çalışmaya gittiği evde ise Eren kardeşleri, kötü bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir