Aşkın Tarifi 7. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşkın Tarifi 7. Bölüm ile 19 Temmuz Pazartesi akşamı yerine 26 Temmuz Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi 6. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekrana geliyor. Aşkın Tarifi dizisinin son bölümünde; Mirza’yı ofisinde yakalamış olan Taylan, Fırat’ı köşeye sıkıştırmıştır. Fırat, arkadaşı ve Naz arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Restoranda yemek yarışmasının ön eleme heyecanı herkesi sarmışken, Fırat’ın ortadan kaybolması şok etkisi yaratır.

Aşkın Tarifi 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=chGqUq5Fpu4″]

Aşkın Tarifi 6. Bölüm Özeti

Naz, bir gece önce kendisine hiçbir açıklama yapmadan giden Fırat’a zaten tepkilidir. Üstüne bu kayboluş, onu iyice sinirlendirir. Sonunda Fırat, Naz’ın karşısına çıktığında, ikili arasında fırtınalar kopar.

Fırat, Naz’a kendini anlatma çabasındayken; bir anda karşısına çıkan beklenmedik kişi ise, Fırat’ı tam anlamıyla allak bullak eder. Naz ve Fırat arasında ipler gerilmişken, Naz, Fırat’ın ailesiyle ilgili de yanlış şeyler düşünmeye başlar.

Bu yüzden, Fırat’ı çok kırar. Sonrasında pişman olan Naz, Fırat’la aralarındaki tüm gerilimi sona erdirmek için bir adım atar. Ancak bu defa da Fırat’ın evinde, onu büyük bir sınav bekler. Naz’ın Fırat’a olan güveni, yerle bir olur. Fırat, Naz’ın düşüncelerini değiştirebilecek midir? Yoksa Naz tüm planı anlayacak mıdır?

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-52

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir