1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Downton Abbey Final Filmi ile Geri Dönüyor

Downton Abbey Final Filmi ile Geri Dönüyor
0

Ekranlara İngiliz dönem dizisi olarak 6. sezon ekranlara gelen Downton Abbey, 2019’da aynı adlı uzun metrajlı bir film için geri dönmüştü ve 2022’de devam filmi “Downton Abbey: A New Era” vizyona girmişti. Şimdilerde ise Downton Abbey final filmi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Sevenleri Downton Abbey 7. Sezon geri dönüşü beklerken Radio Times, “Downton Abbey’in yeni bölümleri için hazır bir plan yok” şeklinde bir güncelleme paylaştı. Ancak; Imelda Staunton bu hafta BBC Radyo’dan Zoe Ball ile gerçekleştirdiği bir röportajda, üçüncü bir “Downton Abbey” filminin yapım aşamasında olduğunu ve bunun son film olduğunu belirtti.

Yeni Downton Abbey filminin yaratıcıları, son filmin büyük bir başarıya ulaşması için ellerinden geleni yapıyor ve ciddi miktarda para aktarıyorlar. Bu yaz çekimlerine başlanacak ve gelecek yıl gösterime girecek olan projenin oyuncu kadrosuna Hollywood yıldızı Paul Giamatti‘nin de katıldığı aktarıldı.

Paul Giamatti, bu yılın başlarında The Holdovers filmiyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterilmiş, ancak Cillian Murphy ve Oppenheimer’a elenmişti. Paul ayrıca Saving Private Ryan ve Planet Of The Apes filmlerinde de rol aldı.

Televizyondan bir yetkili şunları söyledi: “Downton hayranları Paul’ü en son 2013’te Downton Abbey dizisinde Grantham Kontesi’nin kardeşi Harold Levinson rolüyle hatırlayacaktır. Ancak onu geri kazanmak yaratıcı ekip için hala bir darbe niteliğinde çünkü o zamandan beri kariyeri daha da talep görmeye başladı.

“En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterildiğinden beri bu talep daha da artacak. Ama şimdi yeni Downton filminin bir parçası olmayı taahhüt etti.”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir