1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm ile 26 Ekim Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı gibi oyuncuların yer aldığı salı akşamları izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey’in 19 Ekim tarihli son bölümünde Sergen’in ismini eşini aldatanlar listesinde gören Azra’nın kurduğu plan damga vurdu. Cevher Çolpan’ın gizemli sırrı ise dikkat çekti.

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Özeti

Günay ailesinin üzerine bomba gibi düşen Saklı Oda skandalı herkesi derinden sarsmıştır. Azra, yıllarca işi gereği karşılaştığı durumlardan birinin içinde kendini bulmanın acısını yaşarken kocasının sırlarının peşine düşer. Müvekkili Süreyya hanım da beklenmedik şekilde bu sürece dahil olur. Bunun yanı sıra, böylesine hassas ve zayıf olduğu bir zamanda Yıldırım’a yakın durmak istemese de ikili arasında bazı yüzleşmelerin yaşanması kaçınılmazdır.

Songül’ü anlaşmaya ikna etmek isteyen Alpay, Songül’le yüzleşecek fakat bu buluşma hiç beklenmedik bir noktaya varacaktır. Sergen ise yaşananların acısı ve Azra’yı kaybetme korkusuyla en yakın tehdit olarak gördüğü Yıldırım’ın üzerine gider. Bu esnada Ural’ın yapacağı bir teklif Sanem’i kararsız bırakacaktır. Çolpan’ın gizlediği bir başka gerçek ortaya çıkarken, Faruk’un bir itirafıyla aralarındaki ilişki yeni bir boyut kazanacaktır. Üç kız kardeşin yaşadıklarından uzaklaşmak isterken atıldıkları bir maceranın sonunda ise Azra’yı en büyük kâbusu beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir