1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 44. Bölüm

Kırmızı Oda 44. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda 44. Bölüm ile 24 Eylül Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in ilgiyle takip edilen dizisi Kırmızı Oda 43. bölümüyle ekrana geldi. Yeni oyuncular ve yeni danışaanların yer aldığı Kırmızı Oda 2. sezon ilk bölümünde Masumlar Apartmanı karakterlerinden Gülben’de rol almaya devam ediyor. Kırmızı Oda’nın yeni sezonunda; Ayça Bingöl, Güneş Hayat, Başak Daşman, Merve Dizdar ve İlayda Alişan gibi oyuncular yer alacak. Kırmızı Oda 44. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kırmızı Oda 44. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 44. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 43. Bölüm Özeti

Rezzan, olmayan varlıklar gördüğünü iddia ederek ailesini çaresiz bırakır. Rezzan, her hareketinin kayıt altına alındığını ve televizyonda yayınlandığını düşünerek, hayatını kendisine zindan ediyordur. Ailesi, çareyi profesyonel bir destek almakta bulur.

Derya, babasına aşık bir kız çocuğu olarak büyümüştür. Ancak Derya’nın hayatı, annesi yüzünden bir anda kararır. Derya’nın annesi, eşini aldattığı yetmezmiş gibi, bir de ölümüne sebep olur. Babası, öz annesi tarafından öldürülen Derya, bu acıyla yıllarca boğuşur ancak bir çözüm bulamaz. Seslere verdiği aşırı tepki nedeniyle, kendisini doktor hanımın karşısında bulur.

Süveyda ise bilinçli bir anne-baba ile büyüyen, her istediği önüne serilen bir kız çocuğuyken, evden kaçtığı gece başına gelenler yüzünden hayatı değişir. İhtiyacı olmadığı halde çalma dürtüsü gösteren Süveyda’nın annesi, kızının skandallarına daha fazla dayanamayarak doktor hanıma başvurur.

Süveyda, ilk etapta kapalı bir kutu olsa da, doktor hanımla bağları gittikçe güçlenecektir. Kırmızı Oda 44. Bölümü 24 Eylül Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir