1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 610. Bölüm

Rıza baba Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu? Rıza baba'nın ekibi bırakma kararı herkesi şok etti.

Arka Sokaklar 610. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranları ekranlara geliyor. Yeni yıl nedeniyle Arka Sokaklar dizisi ekranlara 1 hafta ara veriyor. Arka Sokaklar 610. Bölüm 31 Aralık Cuma akşamı yerine, 14 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her cuma izleyicisiyle konuşan Arka Sokaklar 609. bölümde, Rıza babanın istifa haberi herkesi derinden üzer. Ekibimiz ne yapacağını bilemez haldedir. Rıza baba geri adım atmamakta kararlıdır.

Arka Sokaklar 610. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 610. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 609. Bölüm Özeti

Rıza babanın istifa haberi herkesi derinden üzer. Ekip ne yapacağını bilemez haldedir. Rıza baba geri adım atmamakta kararlıdır. Bakanlıktan gelen bir müfettiş emniyeti ziyaret eder. Engin komisere danışacağı önemli bir konu vardır. Savcı, ekibimize Mesut’u aklayacak delilleri bulmaları için 24 saat süre tanır; fakat, bu hiç kolay olmayacaktır. Çünkü John, Victoria ve İdil’in planları henüz bitmemiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir