Efsane Çizgi Dizi He-Man Masters of The Universe 40 Yıl Sonra Geri Dönüyor
0

Netflix’ten orta yaş insanlarını özellikle mutlu edebilecek bir haber geldi. 1983 yılında Masters of The Universe ya da Türkçesi ile Kainatın Hakimleri olarak ekranlara gelne Türk televizyonlarından yıllarca He-Man olarak yayınlanan çizgi dizi tekrar çekiliyor. Masters of The Universe ismi ile Netflix ekranlara dönecek dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Dünyanın en popüler içerik platformlarından biri olan Netflix, geçtiğimiz yıl 80’li yılların efsanevi çizgi filmi olan “He-Man Masters of the Universe”in Netflix için yeniden yapılacağını açıklamıştı. Ülkemizde “Kâinatın Hakimleri” olarak yayınlanan çizgi film, özellikle 80’li ve 90’lı yıllarda çocuk olanların severek ve hayranlıkla izlediği bir çizgi filmdi. İzleyenler belki unutamayacağı sahne He-Man kılıcı ile yere vurup “Gölgelerin Gücü Adına” diye bağırdığı sahneleri.

Dizinin seslendirme kadrosunda Mark Hamil, Chris Wood ve Kevin Conroy gibi isimler bulunuyor. Kevin Smith’in yazıp yönettiği Masters of The Universe animasyon dizisinin, paylaşılan fragmanlarına bakarak 1980’lerin havasını taşıdığını ancak biraz daha geliştirilmiş animasyonlara sahiplik edeceğini söyleyebiliriz. Dizinin Netflix sayfasında yazan kısa özet şu şekilde: He-Man ve İskeletor’un Eternia için verdiği mücadele devam ediyor. Üstelik bu, son savaş olabilir. Dizi Netflix Türkiye platformunda Kâinatın Hâkimleri: Keşif ismi ile ekranlara gelirken orjinal ismi Masters of the Universe: Revelation olarak Netflix platfomunda yayınlanacak. Masters of The Universe animasyon dizisi 23 Temmuz 2021‘de Netflix’te yayınlanacak.

Kâinatın Hâkimleri: Keşif Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9MEcQaC5YJs&t=79s”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir