Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32. Bölüm
0

Show TV’nin Cumartesi akşamlarını renklendiren dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32. Bölüm 19 Eylül Cumartesi akşamı Show TV’de.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi dün akşam yayınlanan 31. bölümde heyecan yine diziden eksik olmadı. Gözyaşları içinde kalan Yıldız’ın Şule ile ilgili gerçeği itiraf edip etmeyeceği merak konusu olurken, iki aşığın eğlenceli atışmaları diziye renk katmaya devam ediyor. Ormanda kaybolan Gökçe’nin çaresizce çıkış yolu aradığı tanıtımda gerçekleri öğrenmek isteyen Kuzey, Yıldız’dan hesap soruyor. Aşkına sahip çıkan Yıldız’ın Şule’ye “Yakında nişanımız, sonra da düğünümüz var!” sözleriyle gözdağı verdiği anlar ise izleyenleri şaşkına çevirdi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 31. Bölümde Neler Oldu?

Mutluluğa artık her zamankinden daha yakındır. Fakat talihsiz aşığımız ne zaman bir rüyaya dalsa hep büyük bir acıyla uyanmıştır. Yine öyle olur. Yıldız, hiç olmak istemediği yol ayrımındadır artık. Yaptığı seçim, kendisini bile şaşırtacaktır. Kuzey, her şeyden habersiz, Yıldız’ın uyandığı rüyanın tam da ortasındadır. Sonunda mavişiyle kavuşacaktır, aralarındaki en büyük engel, yani inatları ortadan kalkmış, nihayet Yıldız’ın güvenini kazanmıştır. Fakat Kuzey, aşkına öyle bir kapılmıştır ki etrafındaki başka hiçbir şeyi görememektedir. Başlarına gelen felaket, Kuzey’in aklını başına getirecektir. Ama belki de her şey için artık çok geçtir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir