1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Netflix Mayıs 2021 Yayınları

Netflix Mayıs 2021 Yayınları
0

2021 yılının Mayıs ayı ile birlikte Netflix yeni ay programı açıklandı. İlk bahar aylarından Netflix platformuda yeni içerikleri ile kullanıcılarına bahar ayı için özel bir program açıkladı. Özellikle de dizilerin yoğunlukta olacağı mayıs ayı, Netflix kullanıcıları için çok hareketli geçeceğe benziyor.

Sonuna gelemediğimiz pandemi sürecinde sıkıntımızı gideren Netflix’in Mayıs ayı dizi ve filmlerini derledik. İşte tüm dünya tarafından beklenen Mayıs ayının 56 yeni dizi ve filmi.

7 Mayıs | Jupiter’s Legacy: Netflix’in 2017’de satın aldığı Millarworld lisansı kapsamında ilk oyununu yayınlayacak. Netflix diziyi şu şekilde açıklıyor: “Mark Millar ve Frank Quitely’nin grafik romanlarına dayanan Jupiter’in Mirası, onlarca yılı kapsayan ve aile, güç ve sadakatin karmaşık dinamiklerinde gezinen destansı bir süper kahraman draması.”

İlk sezon için büyük önizlememizde tüm oyuncular ve kimleri oynayacakları, prodüksiyon zaman çizelgesi, bölüm başlıkları ve daha fazlası dahil olmak üzere Jupiter’in Mirası hakkında çok daha fazla şey var!

12 Mayıs | The Upshaws: Mike Epps ve Wanda Sykes, Indianapolis’teki işçi sınıfı bir aile hakkındaki bu yeni sitcomun konusu oldu.

14 Mayıs | Selena: Netflix, biyografik serisini Mayıs ayı ortasında dünyaca ünlü Selena Quintanilla ile tamamlayacak. Dizi, genellikle önceki biyografilerle karşılaştırmalar yapan eleştirilerin adil payını çekmesine rağmen, ilk bölüm Aralık 2020’nin başlarında düştüğünde hala büyük puan aldı.

14 Mayıs | The Woman in the Window: Amy Adams, ilk olarak Mayıs 2020’de Fox tarafından sinemalarda gösterime girecek olan bu uzun metrajlı filmde öne çıkıyor, ancak Yaz başında yayınlanmak üzere Netflix’e gitmesine izin verildi. Film, New York’ta yalnız yaşayan ve rahatsız edici şiddete tanık olan bir kadını konu alıyor. Gary Oldman, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Wyatt Russell ve Brian Tyree Henry de başrolde.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6rMMztIwlTE”]

20 Mayıs | Special: Özel ikinci ve son sezon için geri dönecek. Engellilik odaklı LGBTQ komedisi iyi karşılandı ve 8 son genişletilmiş bölüm için geri dönüyor.

21 Mayıs | Army of the Dead: Zack Snyder, 2021’de HBO Max’te Snydercut of Justice League’in yayınlanması ve Mayıs ayı sonlarında Army of the Dead’in Netflix’in yaz gişe rekorları kıran yaz sezonunu başlatmak için Netflix’e gelmesi ile bir yıl geçiriyor. Zombi soygunu filmi, Las Vegas’taki kıyamet sırasında bir soygun yapmak isteyen bir grup paralı asker hakkında. Filmin 70 ila 90 milyon arasında bir bütçesi olduğu bildiriliyor. Oyuncular arasında Dave Bautista, Ella Purnell, Ana de la Reguera, Omari Hardwick, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro ve Matthias Schweighöfer yer alıyor.

21 Mayıs | Jurassic World Camp Cretaceous: Universal’ın Jurassic Park / World serisine dayanan animasyon serisinin bir sonraki bölümü.

28 Mayıs | Lucifer: Nihayet, 5. sezonun ilk yarısı düştükten bir yıl sonra geri dönecek olan şeytanla randevumuza ulaştık. Bir sonraki bölümlerin başlangıçta son bölüm olması gerekiyordu, ancak şova sürpriz bir altıncı sezon yenilemesi verildi.

28 Mayıs | The Kominsky Method: Chuck Lorre’nin gizli mücevher serisi The Kominsky Method, Mayıs 2021’in sonlarında Michael Douglas’ın geri dönmesiyle sona erecek, ancak ne yazık ki Alan Arkin katılmayacak.

12 Mayıs | Oxygen: Fransızca

14 Mayıs | Ferry (Felemenkçe): Belçika dizisi Undercover’ın 2019 ve 2020 yılları arasında iki sezon boyunca devam eden bir filmidir.

19 Mayıs | Who Killed Sara? (İspanyolca): Meksika merkezli bu dizi, Mart 2021’de piyasaya sürüldüğünden bu yana ilk 10’da yerini alıyor ​ve Mayıs ayı ortalarında sadece birkaç ay sonra ikinci bir sezon için geri dönecek. Diziyi henüz kontrol etmediyseniz, şunları bekleyebilirsiniz: Kız kardeşi Sara’nın ölümünün ardındaki gerçeği keşfetmek, Alex Guzmán’ı Lazcano ailesinin en karanlık sırlarını keşfetmeye yönlendirecektir

26 Mayıs | The Divine Ponytail (İtalyanca): Mediaset ile beş resimlik bir anlaşmanın parçası olarak, efsanevi futbolcu Roberto Baggio hakkındaki bu biyografi, sporcunun sahadaki ve saha dışındaki hayatını anlatmaya hazırlanıyor.

27 Mayıs | EDEN (Japonca): Bu yeni anime serisi, yönetmen Yasuhiro Irie (Fullmetal Alchemist) ve konsept tasarımcısı Toshihiro Kawamoto (Cowboy Bebop) ‘dan geliyor ve birkaç yıldır geliştirme aşamasında ve uzun süredir alay konusu oluyor. EDEN, yalnızca robotların var olduğu ancak birdenbire şehre giren genç bir insan kızın gelişiyle dünyalarının alt üst olduğu 1000’li yılların geleceğine kuruludur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir