Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm
0

Salı akşamlarının yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm ile 5 ekim Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması olan Evlilik Hakkında Her Şey 2. ve son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Azra, Sanem ve Güneş için ölü sandıkları babalarının bir anda çıkagelmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Azra’nın Erman Arsen tarafından yeni bir dava ile sınandığı son bölümde Sergen’in Sanem’i öpmesi şoke etti.

Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm Özeti

Azra, Sanem ve Güneş için ölü sandıkları babalarının bir anda çıkagelmesi, adeta deprem etkisi yaratmıştır. Bugüne kadar yaşadıkları hayatın bir yalan olduğunu öğrenen üç kardeş için aydınlatılması gereken birçok karanlık nokta vardır. Çolpan yaşadığı yıkımın yanı sıra, yıllar önce Faruk’la birlikte gömdüğü bazı sırların gün yüzüne çıkacağı endişesine kapılır.

Alpay’ın kendisine kurduğu tuzağın etkisini üzerinden atmaya başlayan Songül, Alpay’a yaptıklarını ödetmek için kolları sıvar. Bir yandan yeni iş ortamına uyum sağlamaya çalışan bir yandan da geçmişte bıraktığı Yıldırım’la aynı yerde çalışmak durumunda kalan Azra; Erman Arsen tarafından yeni bir dava ile sınanır. Güneş, yaşadıklarının etkisiyle kimsenin beklemediği bir şey yaparak, kardeşleri Azra ve Sanem’e şok edici bir sürpriz hazırlar.

Sanem, ünlü rapçi Astek’in davasını Çolpan’a kabul ettirmeye çalışsa da Çolpan’ın daha elzem sorunları vardır. Sanem için bu dava artık bir gurur meselesidir. Yıllar sonra Yıldırım’la karşılaşan Sergen, beklenmeyen olayların yaşanmasına neden olur

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir