Uyanış: Büyük Selçuklu 6. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Uyanış: Büyük Selçuklu 6. Bölüm yeni bölümü ile devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 6. Bölüm 2 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 26 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde, Sencer’in boynuna Tapar’ın kılıcının dayanması damga vurdu. İbn-i Attaşin, Gazali’yi bertaraf etmek için hamle yapması dikkat çekti. Gazali’nin vurulması ise izleyenleri şaşırttı.

Uyanış: Büyük Selçuklu 6. Bölüm İzle

Uyanış: Büyük Selçuklu 6. Bölüm Fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 5. Bölümde Neler Oldu?

Nizamülmülk’ün tertibi sonrasında, Batıniler kendilerine kurulan tuzağa çekilmişler, Sencer oraya gitmemek için ne yapsa da başarılı olamamış, Tapar’la karşı karşıya gelmiş ve vuruşmada yüzü açılan Sencer’in boynuna Tapar’ın kılıcı dayanmıştı. Tapar’ı durduran hamle kimden gelecektir?

Sencer, Batınilerle giriştiği mücadelenin en kritik eşiğinde yoluna devam edebilecek midir? Batınilerden aldığı istihbarat neticesinde Andreas, askerlerini öldüren Melikşah’tan intikam almak için Kuvel civarında gizlenen özel birliği kılıçtan geçirmişti. Baskına uğrayan özel birlikten bir kişi sağ kalmıştı. O da Melikşah’ın hassa askeri Yalman’dı. Yalman çetin bir yolculuktan sonra Isfahan’a varmayı başarmıştı. Yalman, Hasan Sabbah’ın ihanetini ayyuka çıkarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir