1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

30 Rock Dizisi Özel Bölüm ile Geri Dönüyor

30 Rock Dizisi Özel Bölüm ile Geri Dönüyor
0

2006-2013 yılları arasında yayınlanan ve toplam 138 bölümden oluşan 30 Rock, birçok Emmy ve Altın Küre ödülünün de sahibi olmuştu. Yayından kalktığından beri herhangi bir proje üzerinde konuşulmayan dizi, Koronavirüs sonrası tercih edilen tek bölümlük bir uzaktan çekimle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

30 Rock, NBC için bir gecelik geri dönüş yapacak. Özel olarak tasarlanan bölüm 16 Temmuz 2020 gecesi NBC’de yayınlanacak. Saat 20.00’de yayınlanacak bölümde orijinal kadroda yer alan yıldız oyuncular Tina Fey, Alec Baldwin, Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer ve diğerleri yer alacak. Özel bölüm ayrıca; USA Network, Bravo, E!, Oxygen, Syfy ve CNBC’de de yayınlanacak ve 17 Temmuz Cuma günü saat 21: 00’de NBC’nin çevrimiçi hizmeti Peacock üzerinden tekrarlanacak.

Oz Rodriguez, bu bölümün yönetmenliğini üstlenecek. 30 Rock’ın baş yapımcıları Fey ve Robert Carlock, yaptığı açıklamada, “NBC için uzaktanda olsa birlikte çalışmak için bu mazereti hep birlikte kullanmak istedik ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu dünyada sevdiğimiz sadece iki şey var, televizyon ve herkes.” dedi.

Özel bölüm ayrıca, NBC’nin diğer yapımlarının görüntülerine de yer verecek ve Telemundo, USA Network, Syfy, E! ve Bravo gibi platformların bazı yapımlarını tanıtacak. 30 Rock ilk olarak Ekim 2006’dan Ocak 2013’e kadar NBC’de yayınlandı ve üst üste üç kez olmak üzere toplam 16 Emmy Ödülü kazandı. Şov, şu anda herhangi bir komedi dizisi için bir sezonda en çok Emmy adaylığı alan dizi rekoruna sahip durumda.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir