1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 27. Bölüm

Baraj 27. Bölüm
0

Salı akşamlarının ilgi ile takip edilen FOX Tv dizisi Baraj yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Baraj 27. Bölüm ile 16 Şubat Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baraj dizisi 9 Şubat Salı akşamı 26. son bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlandı. Baraj dizisinin 26. son bölümünde; Bahar’ın planı işe yaramış, Nazım, Nehir’e olan güvenini kaybetmiştir. Yeni bölümde neler olacağını merak eden diziseverler soruyor. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 27. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İşte Baraj 26. son bölüm özeti.

Baraj 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QxM4VyWO_eo”]

Baraj 26. Bölüm Özeti

Nazım ona bir kez daha sırtını dönünce Nehir ondan tepki alabileceği tek şeyi yapmaya, Tarık ile evlenmeye karar verir. Fakat Zahra, Tarık’ın başkasıyla evleneceğini öğrendiği anda kendisi dahil herkesi yakacak bir hamle yapmaya hazırdır.

Gerçekler ortaya çıktıktan sonra Nazım’ı Nehir’e kaybetmekten korkan Bahar ise olayların gidişatını kendi eline almaya karar verir. Nehir’in Tarık ile evleneceğini açıklaması Nazım’ı deli eder. Nazım’ı istediği kıskançlık kıvamına getirmiş olan Nehir onun duygularıyla oynamaya devam eder.

Nazım’ı bu durumda bile kaybetmekten korkan Bahar ise Mert’in babası hakkındaki gerçekleri öğrenmek üzeredir…

Tarık ise düğün hayalleri kuran Zahra’nın gerçekleri öğrenip bütün planlarını altüst etmemesi için uğraşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir