1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 49. Bölüm

Mucize Doktor 49. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 49. Bölüm ile 11 Şubat Perşembe akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin 2. sezonuyla da ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor, 48. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevilen dizinin dün akşamki bölümünde Adil, ilk kez Vuslat’a karşı bir girişimde bulundu ve ortalık karıştı. Mucize Doktor dün akşam ekranlara gelen 48. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu. Peki son bölümde neler oldu ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 49. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oIeFL3-ySnU”]

Mucize Doktor 48. Bölüm Özeti

Ali, Vuslat’ın omuzlarına yüklediği muhbirlik görevi altında ezilmektedir. Bu sırada yeni yönetimden zarar gören Tanju ve Beliz gibi birçok kişi Vuslat’a karşı gizliden gizliye diş bilemekte ama kimsenin elinden bir şey gelmemektedir.

Baskıya daha fazla dayanamayan Ali sonunda muhbirlik yapar ve Ferman’la araları açılır. Ali’nin yaşadıklarına daha fazla kayıtsız kalamayan Adil, ilk kez Vuslat’a karşı bir girişimde bulunur. Ama Vuslat’ı indirmek hiç de kolay olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir