1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm ile 27 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk bölümleri heycan seviyesini yükselterek ilerlemeye devam ediyo ve bu durum reyting sıralmasındaki sonuçlarada yansıyor. 20 Nisan akşamı ekranlara gelen Annenin Sırrıdır son bölümü Total de 3,82 puan alarak reyting sıralamasında 5. sırada yer aldı. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 3. bölümünde; Çocuklarının kaçırılmasıyla deliye dönen Defne ve Çınar için çok sancılı bir dönem başlayacak. Diğer yandan Sadun kendi yöntemleriyle bebeğin bulunması için onlara yardımcı olacak.

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm Özeti

Meryem planının ikinci etabında kaçırdığı bebekle ilgili çok büyük zorluklar yaşamaya başlayacak. Bebeğin düzgün bir şekilde beslenmemesi çevresinde ciddi soru işaretleri doğuracak. Soruşturmayla ilgilenen Yalçın komiser Defne ve Sadun’un arasındaki geçmiş bağlarının düğümlerini çözebilecek mi? Çevirdiği türlü oyunlarla gerçeklerin ortaya çıkmasını önlemeye çalışan Meryem’in maskesi düşecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir