1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Kaderimin Oyunu 1. Bölüm

Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak yer aldığı yeni Star TV dizisi Kaderimin Oyunu başlıyor.

Kaderimin Oyunu 1. Bölüm
0

Star TV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Kaderimin Oyunu sonunda izleyiciler ile buluşuyor. Uzun süren tanıtım fragmanlarının ardından Kaderimin Oyunu 1. Bölüm fragmanı ve yayın tarihi yayınlandı. Kaderimin Oyunu 1. Bölüm ile 3 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarından yayınlanacak.

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın rol aldığı Cuma akşamlarının yeni Star TV dizisi Kaderimin Oyunu ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün yaptığı, Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

Kaderimin Oyunu 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kaderimin Oyunu 1. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu Dizi Oyuncuları

Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın dışında Kaderimin Oyunu dizisinide Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan, Ülkü Duru, Kaan Çakır, Iraz Akçam, Yıldırım Özcan, Yeşim Gül Onur Bilge, Ayça Koptur gibi başarılı isimler yer alıyor.

Kaderimin Oyunu Dizi Konusu

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir. Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

Kaderimin Oyunu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Star TV ekranlarında yeni başlayacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin ilk 3 bölümünün Amasya ilinde çekileceği duyuruldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir