Eltilerin Savaşı 31 Ocak’ta Sinemalarda

İki eltinin tatlı rekabetlerini konu alacak Eltlerin Savaşı filminin fragmanı yayınlandı. Deliha filmiyle dikkatleri üzerine çeken Gupse Özay'ın yeni filmi Eltlerin Savaşı'nın ne zaman vizyona gireceği hayranlar tarafından merak ediliyor.
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başrollerini Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Eltilerin Savaşı filmi ilk yolculuğuna başladı. Çekimleri İstanbul’da başlayan filmin senaryosunda yine Gupse Özay’ın imzası var.

Her filminde girdiği karakterlerle izleyiciyi şaşırtan ve sürprizlerle seyircinin karşısına çıkan Gupse Özay yeni filmi Eltilerin Savaşı için hazırlıklara başladı. Filmin çekimleri 22 Temmuz’da İstanbul’da başladı.

Gupse Özay ve Merve Dizdar’ın Sultan ve Gizem adında iki eltiyi canlandıracağı film, bitmek bilmeyen bir rekabeti; iki elti arasındaki tatlı çekişmeleri ve yaşanan olayları konu ediniyor. Sultan ve Gizem’in sosyal medya düşkünlükleri, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar eğlenceli bir dille beyazperdeye aktarılacak. Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak olan Eltilerin Savaşı’nın yönetmenliğini Onur Bilgetay üstleniyor. Film, 31 Ocak’ta vizyona girecek.

 

Sıradaki içerik:

Eltilerin Savaşı 31 Ocak’ta Sinemalarda