Mucize Doktor 31. Bölüm
0

FOX TV’nin Perşembe akşamları ilgi ile izlenen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 31. Bölüm ile 1 Ekim Perşembe akşamı FOX Tv ekranlarında olacak.

Perşembe akşamları sevenleri ile buluşan Mucize Doktor’un 24 Eylül tarihli 30. son bölümünde Adil Hoca’nın hastanede düşüp bayılması akıllara, “Adil Hoca diziden ayrılıyor mu?” sorusunu getirdi. Ferda’nın yeni bölüm fragmanında Ali’yle babası hakkında yaptığı konuşma ise Mucize Doktor yeni bölümünde çarpıcı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Nazlı sayesinde kötü günleri atlatmaya çalışan Ali, bu kez Babası gibi sevdiği Adil Hoca’nın ansızın hastanede düşüp baylmasıyla sarsıldı. İşte Mucize Doktor 31. yeni bölüm fragmanı ve 30. son bölümde yaşananlar.

Mucize Doktor 31. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 31. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 30. Bölümde Neler Oldu?

Nazlı sayesinde kötü günleri atlatmaya çalışan Ali, bu kez daha ağır bir darbeyle sarsılır. Babası gibi sevdiği Adil Hoca, ansızın hastanede düşüp bayılır. Yapılan tetkikte durumun vahameti bütün çıplaklığıyla ortaya çıkar; Adil çok ağır hastadır.

Adil’i seven herkes çaresiz kalırken Ali bir çözüm bulmak için kendini paralar. Sonunda anlar ki; tek kurtuluş, yıllar önce öldüğünü sandığımız birinin elindedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir