1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 19. Bölüm

Maraşlı 19. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Maraşlı 19. Bölüm ile 24 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Maraşlı’nın son bölümünde; Maraşlı, Mahur’u her şeyin başladığı yere götürdü. Maraşlı 19. Bölüm ile devam ediyor. Maraşlı 19. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 19. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 18. Bölüm Özeti

Aziz’den, Necati’nin öz oğlu olduğunu öğrenen Savaş şoke olur. Aziz zamanında dna testi yaptırdığını ve emin olduğunu söyler. Necati’nin ağabeyi olmadığını öğrenen Savaş büyük bir ihanete uğradığını anlar. Savaş, Necati ile buluşur ve bu gerçeği söyler. Savaş, Necati’den nasıl intikamını alacaktır? Aziz ve İlhan’ı ne beklemektedir?

Vicdan muhasebesi yaşayan Necati, Savaş’tan öz babasının Aziz olduğunu öğrenir ve bir şok daha yaşar. Aziz ve İlhan’ı kurtarmak için Maraşlı’dan yardım ister. Maraşlı bu teklifi kabul eder. Maraşlı, Savaş’ın evine giderek Aziz ve İlhan’a ulaşmak isterken Polis baskın yapar. Maraşlı tutuklanır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir