1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Amazon Prime Video Ocak Ayı İçerikleri

Amazon Prime Video Ocak Ayı İçerikleri
0

2020 Eylül ayı ile birlikte yayın hayatına başlayan dijital yayın platformu Amazon Prime, Türkiye için Ocak 2021 yayın içerikleri belli oldu. Yayınlanacak tüm içeriklerde Türkçe altyazı olacağı belirtildi.

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix’e rakip olması beklenen Amazon Prime ülkemizdeki 5. ay’ını tamamlıyor. Ocak ayında Türkiye’deki Prime Video abonelerinin beğenisine sunulacak yapımlar arasında “American Gods”, “James May: Oh Cook”, “One Night in Miami” gibi popüler yapımlar bulunuyor. Amazon Prime abonelerine sunulacak tüm yeni yapımlarda Türkçe altyazı seçeneği bulunacak. Bu arada ilk ay tamamen ücretsiz, devam eden aylarda ise 7 TL olan Amazon Prime’a nasıl abone olunur konusunda fikriniz yoksa buradaki konumuza göz atabilirsiniz.

Amazon Prime Video’da Ocak 2021 – yeni dizi ve film listesi:

American Gods (11 Ocak)
James May: Oh Cook (15 Ocak)
One Night in Miami (15 Ocak)
Star Trek: Lower Decks (22 Ocak)

American Gods – 3. Sezon

Mitolojinin eski tanrıları ve günümüzün yeni teknoloji tanrıları arasındaki önlenemez savaşın muhteşem hikayesinin işlendiği American Gods, 11 Ocak’ta (bugün) Prime Video’ya üçüncü sezonu ile dönüş yapıyor. Ricky Whittle’ın canlandırdığı eski suçlu Shadow Moon karakteri, Ian McShane tarafından canlandırılan gizemli Mr. Wednesday tarafından göreve çağırıldığında, Nors mitolojisinin karizmatik ancak güvenilmez tanrısı Odin’in sadece bir tanrı değil, aynı zamanda Shadow’un babası olduğu ortaya çıkıyor.

James May: Oh Cook

James May, tek başına üstlendiği ikinci yapımı ile Prime Video’ya dönüş yapıyor. Yeni formatıyla 15 Ocak’ta sadece Prime Video’da yayına girecek James May: Oh Cook, bir ev ekonomistinin mutfağında izleyicileri etkileyici Uzakdoğu, Akdeniz ve yerel barların etkileyici dünyasına götürüyor. Prime Video üyeleri, evlerinde günlük malzemelerle yapabilecekleri birçok tarifi bu programda bulabilecek.

One Night in Miami

15 Ocak’ta Prime Video’da yayına girecek yeni Amazon Original filmi One Night in Miami, 1964 yılında spor, müzik ve politikanın dört sembolünün, tarihin en büyük boks galibiyetlerinden birini kutlamak üzere bir araya geldiği geceyi anlatıyor. Miami Kongre Merkezi’nde ileride Muhammed Ali olarak tanınacak Cassius Clay’in dünya ağır siklet boks şampiyonu Sonny Liston’ı yenmesinin ardından, arkadaşları Malcolm X, Sam Cooke ve Jim Brown ile geçirdiği gece, 40 yıl sonra hala yankı uyandırmaya devam ediyor.

Star Trek: Lower Decks

Rick and Morty’nin Emmy ödüllü yapımcısı ve yazar Mike McMahan tarafından hazırlanan Star Trek: Lower Decks, 22 Ocak’ta Prime Video’da izleyicilerle buluşuyor. Dizi, Yıldız Filo’sunun en önemsiz gemisi U.S.S. Cerritos 2380’de görev alan destek mürettebatının hikayesini konu alırken, Star Trek: Next Generation ve Star Trek: Picard’da rol alan aktörler Jonathan Frakes ve Martina Sirtis de cameo rolleri ile yapıma katkıda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir