Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm ile 1 Haziran Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 196. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Haşmet Façalı’nın beklenmedik ölümü damga vurdu. Peki merakla araştırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, verdiği savaşta tek tek sevdiklerini kaybeder. Hızır Ali’nin Didem’le evlendiği gün saldırıya uğramasıyla şok yaşayan Çakırbeyli ailesi, Didem’in acı haberi ile yıkılır. Kızının ölüm haberiyle kendini kaybeden Haşmet Façalı ise saldırının arkasındaki isim olan Rıdvan’ın mekanı basar. Rıdvan’ın adamlarını tek tek indiren Haşmet Façalı, yediği kurşunlarla yere yığılır. Gelinin öldüğü gün dostu Haşmet Façalı’yı da kaybetmek istemeyen Hızır Çakırbeyli, elinden geleni yapar.

Yaşanan onca karmaşanın arasında oğlundan gelen sevindirici haberle bir nebzede olsa içi rahatlayan Hızır Çakırbeyli, düşmanını yok etmek için kolları sıvar. Topyekûn savaşa hazır olan Çakırbeyli ailesi ve dostları, bu uğurda her şeyi yapmaya hazırdır. Hızır Çakırbeyli, hala hedef olan oğlu Hızır Ali’yi koruma görevini ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli’ye verir. Tek tek aile üyelerini kaybeden Rıdvan, bu kez de bombalı saldırı yapmak için kolları sıvar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir