1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 130. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 38. Bölüm ile 31 Mayıs Pazartesi Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Çukur, 129. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümünde Çukur uzun zaman sonra huzur içindeyken, Amca’nın hamlesi her şeyi değiştirdi ve adeta nefesler kesildi. Peki merakla araştırılan Çukur 130. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=89Og69ML0gQ”]

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=prJnGJlSUi4″]

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm Özeti

Koçovalılar’ın elinden son anda kurtulmayı başaran Amca, vuracağı büyük darbe için doğru zamanı beklerken; bütün yetkiyi Şahram adında gizemli bir adama verecek. Yamaç, Çukur’u beladan uzak tutmak için her şeyi kökünden değiştirecek bir yol bulacak.

Bu durum Çukur’da yepyeni bir dönemin başlangıcı olurken; aile içinde de herkesin yüzünü güldüren sürpriz gelişmeler yaşanacak. Hem Koçovalılar hem de Çukur uzun zaman sonra huzur içindeyken, Amca’nın hamlesi her şeyi değiştirecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir