1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur Dizisi Bitiyor mu?

Çukur Dizisi Bitiyor mu?
0

Pazartesi akşamları ekranlara gelen ve yayınlandığı tarihten itibaren en çok izlenen diziler arasına ismini yazdıran Show TV dizisi Çukur bitiyor mu? Dizide canlandırdığı Aliço karakteri ile hafızalara kazınan Rıza Kocaoğlu’nun yaptığı açıklamalara göre dizinin son 13 bölümü çekiliyor. İşte o açıklamanın detayları..

Dizinin Aliço’su olarak bilinen Rıza Kocaoğlu, Çukur dizisinin ne zaman sona ereceğini resmen açıkladı. Türkiye’nin son dönemlerdeki en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan Çukur, kısa bir süre sonra aramızdan ayrılacak gibi görünüyor. Rıza Kocaoğlu tarafından yapılan açıklamalarda, “Kısmetse bu sezon sonunda diziyi bitireceğiz. Son 13 bölümü çekiyoruz. Yeni bir diziymiş gibi bir senaryo değişimine başladık. Hepimiz keyifliyiz, heyecanlıyız.” ifadeleri kullanıldı. Yapılan bu açıklama, 23 Ekim 2017’de ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkan dizinin, 3-4 ay sonra final yapacağı anlamına geliyor.

Çukur oyuncuları, daha öncelerde yaptıkları bir canlı yayın sırasında, dizinin 125. bölümde sona ereceğini açıklamışlardı. Rıza Kocaoğlu tarafından yapılan açıklamalar ise dizinin 128. bölümde biteceğini gözler önüne seriyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir