1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 25. Bölüm

Gönül Dağı 25. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Gönül Dağı 25. Bölüm ile 24 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in kısa bir aranın ardından ekranlara geri dönen sevilen dizisi Gönül Dağı, 24. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cumartesi akşamları ekrana gelen dizide bu akşam kasabada yaşanan Ramazan coşkusu oldukça keyifli anlara sahne oldu. Merakla beklenen Gönül Dağı 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cOMJoaQmfh0″]

Gönül Dağı 24. Bölüm Özeti

Taner ve amca oğulları, rehin tutuldukları yerden kurtulmanın yolunu ararken, öte tarafta hem Dilek’in hem de amcaoğullarının ailesi telaşlanır. Zamanın iyice daraldığı yerde amca oğullarına kim yardım edecek? Taner ve Dilek’in söz kesme merasimi yapılabilecek mi?

Fikret’in açtığı velayet davasının ilk mahkemesi yapılır. Sefer ve Zahide’nin beraber gittikleri mahkemede herkesi şaşırtacak olan gelişme ne olacak?

Gedelli’ye Ramazan ayı tüm coşkusuyla gelir… Ramazan şenliklerinin ihalesini alan Muammer ve Hüseyin işin içinden çıkamayınca organizasyon amcaoğullarına kalır. Böylelikle kasabada şenlik başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir