1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. Bölüm ile 24 Nisan Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60.bölümü yayınlandı. 17 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Kuzey ile Yıldız aileleriyle birlikte iftar sofrasında buluşurlar. İki ailenin yaşadığı keyif dolu dakikalar yüzleri güldürüyor. Kuzey ile Yıldız’ın evine giren maskeli adam dikkat çekerken, Güney’i kaçırmaya çalışması korku dolu anlara sahne oluyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7rT2trE2ogQ”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm Özeti

Kuzey ve Yıldız, sonunda bebeklerini kucaklarına almış, Yıldız da sağlığına kavuşmuştur. Yirmi bir yıl gerçekleşmeyi bekleyen masal, sonunda tüm gerçekliğiyle karşılarında durmaktadır.

Yorgun aşıklarımız, tüm zorlukları geride bırakıp mutlu bir sayfa açmışlardır. Artık tüm küskünleri barıştırmak, başkalarına da yardım etmek istemektedirler. Yorgun aşıklarımız, tüm zorlukları geride bırakıp mutlu bir sayfa açmışlardır. Artık tüm küskünleri barıştırmak, başkalarına da yardım etmek istemektedirler. Yıldız, hem çiçeği burnunda bir anne olarak, hem de yaşadıkları onca şeyden sonra mutluluklarının bozulmasından delicesine korkmaktadır. Artık mutluluğun tadını çıkarmak istemektedir. Bir yanında Kuzey, bir yanında Güney, dünyanın en mutlu kadınıdır artık. Tek dileği, bu mutluluğun göz açıp kapanıncaya kadar sürmemesidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir