Gönül Dağı 3.Bölüm
0

TRT1 kanalanın yeni dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile devam ediyor. 31 Ekim Cumartesi günü ekranlara gelecek olan Gönül Dağı 3.Bölüm yayınını önce TRT1 ekranlarından ardından sitemizden izleyebilirsiniz.

TRT 1’in yeni dizisi Gönül Dağı dün akşam 2. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın yer aldığı Gönül Dağı 2. bölüm dün gece yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Gönül Dağı dizisinin son bölümünde; Dilek’in yıllar sonra kasabaya dönüşüyle Taner’in dünyası tamamen değişmiştir. Onun gönlünü kazanabilmek için beş haftası olduğunu bilen Taner, bu sefer onun gidişine izin vermemeye kararlıdır. Ancak Dilek henüz kimsenin bilmediği birtakım sırların ağırlığından dolayı işleri erkenden bitirip kasabadan gitmek istemektedir.

Gönül Dağı 3.Bölüm İzle

Gönül Dağı 3.Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 3.Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 2.Bölümde Neler Oldu?

Taner, Dilek’le beraber Gönül Dağı’nın esrarengiz tarafına doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir. Öte tarafta Selami’nin düğünü bütün ülkenin konuştuğu bir dalgaya dönüşmüştür. Öyle ki Muammer ve Hüseyin oğullarının birbirleriyle görüştüğünü anlamıştır. İki aile arasındaki tansiyon artınca devreye Ciritçi Abdullah girecektir. Muammer ve Hüseyin sonunda barışabilecek midir?
Ramazan aşkından ölüp bittiği Asuman’ın gönlünü kazanmanın yolunu bulmuştur. İnce ince işlediği planı uygulamaya koyduğunda ise hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir