1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sana Söz 2. Bölüm

Sana Söz 2. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Sana Söz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Sana Söz 2. Bölüm ile 9 Kasım Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR TV’nin yeni dizisi Sana Söz ilk bölümüyle bu hafta izleyiciyle buluştu. Sana Söz‘ün birinci bölümünde; ‘Nurhayat bulundu mu?’ sorusu yanıt aradı. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı Sana Söz dizisinin ilk bölümünde; Elif, yaşamını, çocukluğundan bu yana şahit olduğu adaletsizlikler ve kötülülüklerle mücadeleye adamıştır. Cinayet Büro komseri Ömer de, tıpkı Elif gibi hayatı boyunca kötülerle, canilerler, suçlularla mücadele etmiştir.

Sana Söz 2. Bölüm Fragmanı

Sana Söz 2. Bölüm 2. Fragmanı

Sana Söz 1. Bölüm Özeti

Elif Karaca, Türkiye’nin merakla takip ettiği “Elif Karaca ile Sessiz Kalma” programının yaratıcısıdır. Elif, yaşamını, çocukluğundan bu yana şahit olduğu adaletsizlikler ve kötülülüklerle mücadeleye adamıştır. Cinayet Büro komseri Ömer de, tıpkı Elif gibi hayatı boyunca kötülerle, canilerler, suçlularla mücadele etmiştir.

Bir otelin terasından atıldığı düşünülen Ayşe Erten, bir süredir komadadır. Olayı programında işleyen Elif Karaca, şüphelerin kaynağı olan Bora Demircioğlu’nun tutuklanması için çabalar. Sonunda başarıya ulaşır. Ama zengin iş insanı Rıza, oğlunu kurtarmak için Elif’in özel hayatını da karmaşaya sürükleyecek bir hamle yapacaktır.

Ayşe’yle yakın yaşlardaki Nurhayat’ın kaybolması, Elif tarafından programa taşınır. Ömer’in başında olduğu Cinayet Büro ekibi olayı araştırırken; Elif’in ekibi de tıpkı Ömer gibi Nurhayat’ı kurtarmak için çalışır. Elif ve Ömer’i bir araya getiren bu olay, aslında farklı dünyaların insanı olan ikilinin, aynı amaç için uğruna mücadele ettiklerini ortaya koyar. Elif ve Ömer, kaybolan Nurhayat’a ulaşmaya çalışırken, aslında sırlar ardında kalan bir aile gizimini de çözeceklerdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir