1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 43. Bölüm

Gönül Dağı 43. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 43. Bölüm ile 11 Aralık Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sımsıcacık bir bozkır hikayesini ekranlara getiren Gönül Dağı dizisi her hafta izleyenleri tarafından reyting listesinin zirvesine layık olarak görülüyor. TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı 42. bölümde Kenan’ın ailesine kavuşmasıyla ortaya çıkan gerçekler karşısında herkes şok olmuş haldedir. Ortaya çıkan bu sarsıcı gerçek, aile üzerinde nasıl yansımalara sebep olacaktır?

Gönül Dağı 43. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 43. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 43. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 42. Bölüm Özeti

Kapadokya’da muhteşem bir balayı geçiren Taner (Berk Atan) ve Dilek (Gülsim Ali İlhan)’i Gedelli’de hiç beklemedikleri bir sürpriz beklemektedir. Doktor Kenan ve ailesi kavuşma sevincini yaşıyor. Veysel ve Cemile’yi ise zorluklar bekliyor.

Doktor Kenan’ın (Serkan Kuru), Düğüncü Muammer (Ali Düşenkalkar) ve Döndü (Feyza Işık)’nün oğlu olduğunun anlaşılması, tüm aileyi ve kasaba sakinlerini şok eder… Yıllar sonra ortaya çıkan bu gerçekle, Döndü ve Muammer, oğullarına kavuşmanın sevincini yaşar, kaybolan yılların acısını çıkartmaya çalışırken, Veysel (Semih Ertürk) ve Cemile (Nazlı Pınar Kaya), hayatlarının en zor günlerini geçirmektedir… Yıllardır özlemini duydukları ve arsa tapusunu alarak temelini attıkları ev hayalleri, Mezarcı İlyas’ın (Halil İbrahim Kalaycıoğlu) son dakika kararıyla yerle bir olur. Senet gününü beklemeden parayı isteyen Mezarcı İlyas’a Veysel’in tepkisi çok sert olacaktır.

Gedelli’nin hüzünlü aşıklarını bekleyen nihai son. Kendisini istemeye gelen aileyi reddettiği halde emrivaki yapılan, Ramazan’la buluşmak isteyen ve hayal kırıklığı yaşayan Asuman (Hazal Çağlar), nasıl bir karar alacak? Gedelli’nin hüzünlü aşıklarını bu kez nihai bir son mu bekliyor?
Selami ağıtçılığa başlıyor. Ailesinin mahkemeye vermesiyle babasının mal varlığından ve servetinden men edilen Selami (Eser Eyüboğlu), Hüseyin’le (Erdal Cindoruk) konuşarak ağıtçılığa başlıyor. Ancak ilk işinde cenaze evinde ağıt söylerken türküye geçen Selami, meslektaşı teyzelerin elinden zor kurtuluyor… Tam yolun sonuna geldiğini düşünen Selami ve Keriman’ı (Çiğdem Aygün) bekleyen müjdeli haber ne?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir