1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 30. Bölüm

Teşkilat 30. Bölüm
0

Pazar akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 30. Bölüm ile 16 Ocak Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat’ın 29. bölümünde; Ekip, Sırpların yerine geçerek toplantıya katılır. Köşeye sıkışan ‘Şirket’ elinde kalan son kozlarla saldırır. Yıldırım’ın peşine düşen ekip ise Sırp Kartelinin Berlin’deki toplantısına katılır. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat 30. Bölüm 16 Ocak Pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Teşkilat 30. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 30. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 29. Bölüm Özeti

Son operasyonda üst düzey terör örgütü üyelerinin etkisiz hale getirilmesi Yıldırım ve Elçi’nin yeni bir plan kurmasına sebep olur. Elçi’nin hiç beklenmedik birini saf dışı bırakmasıyla ekip Yıldırım’ın peşine düşer. Çıkılan bu yeni macera kayıpları da beraberinde getirecektir.

Yıldırım, örgütü yeniden yapılandırmak için güçlü bir savunma sisteminin peşine düşer. Ekip üyeleri bunu engellemek için sızma planını devreye soktuğunda, gündemi değiştirecek bir olayın içine çekildiklerinden habersizdir. Elçi’nin öldüğünü sanan ekip büyük bir cenderenin ortasında, Serdar ise geçmişteki bir hesaplaşmanın göbeğinde kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir