1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 32. Bölüm

Kardeşlerim 32. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 32. Bölüm ile 11 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarında Cumartesi günleri ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kadir’in ölümüyle kardeşlerin dünyası başlarına yıkıldı. Dizide bu hafta da izleyenleri duygu dolu anlar yaşanıyor. Dizide bu hafta Doruk, Oğulcan ve Aybike onlara destek olmaya çalışırken; Harika’nın yaptığı acımasız hamle, Ömer’i çok zor bir durumun içine düşürür.

Kardeşlerim 32. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 32. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 32. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 31. Bölüm Özet

Çocuklar gelecek dönem de okulda kalabilmek için yapılacak olan burs sınavına hazırlanırken, bir yandan da evi geçindirebilmek için tüm güçleriyle çabalarlar. Doruk, Oğulcan ve Aybike onlara destek olmaya çalışırken; Harika’nın yaptığı acımasız hamle, Ömer’i çok zor bir durumun içine düşürür. Şengül cephesinde önemli gelişmeler yaşanırken, Berk tarafından nazik bir davet alan Aybike ile Oğulcan ise hiç beklemedikleri şekilde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir