1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 56. Bölüm

Gönül Dağı 56. Bölüm
0

TRT1 ekranlarında haftalarındır reyting zirvesini kimseye kaptırmayan dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 56. Bölüm ile 19 Mart Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Haftalardır 3 kategoridede Cumartesi akşamlarının zirvesini kimseyi kaptırmayan Gönül Dağı dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza konuk olmaya devam ediyor. Gönül Dağı 55. bölümde Ramazan ve Asuman arasında yaşanan gelişmeler izleyenlerin uzun süredir beklediği anların gerçekleşmesi ile mutluluk verici anlar yaşandı. Evlenmeye adım atmayk üzere olan Asya ve Ramazan’ın düğün telaşı devam eder. Asya’nın duyarlı davranışı bir aşkın tarihe gömülmesine engel olur. Bir yandan dava süreci devam ederken Sefer’in ameliyatına girmesi doktor Kenan bey oğlumuz için durumun daha da zorlaşmasına neden olur.

Gönül Dağı 56. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 56. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 55. Bölüm Özeti

Asya ve Ramazan’ın düğün günü gelip çatmıştır. Düğün koşturması sürerken, herkes Ramazan’ı uyarmak için çabalasa da Ramazan kararının arkasındadır. Asya ve Ramazan’ın girdiği bu yol, Asuman ile Ramazan’ın yollarını kesin olarak ayırırken, bu sırada yaşanan bir gelişme Asuman, Ramazan ve Asya’yı nasıl bir sona sürükleyecektir?

Dava süreci devam ederken Sefer’in ameliyatına girmesi Kenan için durumun daha da zorlaşmasına neden olur. Bu şartlar altında Kenan’ı bekleyen gelişme ne olacaktır? Öte yandan ameliyat sonrası yavaş yavaş kendine gelen Sefer’in hafızası yerinde değildir. Sefer’in bu probleminin nasıl etkileri olacaktır?

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir