1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm ile 7 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam 37. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin bu akşamki bölümüne; Cengiz’in, Mehdi’ye gözdağı vermek amacıyla Zeynep ve Barış’ın evlerini kurşunlatması damga vurdu. Peki merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir 38. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ddMDI22iuSk”]

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5n4EhGLRJ5g&t=1s”]

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm Özeti

Cengiz’in, Mehdi’ye gözdağı vermek amacıyla Zeynep ve Barış’ın evlerini kurşunlatmasıyla herkes kendini tek bir çatı altında bulur. Hayatları iç içe girmiş üç kahramanımızın, gölgesi birbirinin üzerine düşen kaderlerinde bu artık çarkların daha hızlı dönmesi anlamına gelmektedir.

Mehdi, Nuh, Cemile ve Müjgan bebekle kuracağı yeni hayatın daha ilk gününde aldığı darbe karşısında yine kendini öne atmaktan çekinmez. Üstelik yalnız da değildir. Ali Rıza Dayı, tehdit altındaki üç eve ve insanlarına sahip çıkması için eski dostu Delikanlı Sadi’den yardım ister.

Cengiz’in koyduğu mühlet dolar ve tehditleri artarak sürerken; Zeynep, Barış ve Mehdi, sağduyu, fedakarlık, cesaret ve gelecek arasında seçim yapmak zorundadır.
Geçmişin tüm ağırlığı ve bugünün yakıcılığıyla ölüm döşeğindedir şimdi eski sevda ve mirasçısı olmayı bekler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir